Bielsko-Biała - Portal Bielska-Białej – Bielskobialski.pl
Promocja

W Andrychowie powstał pierwszy park handlowy BIG w Polsce

BIG Shopping Centers to izraelska, znana już na świecie, firma z branży nieruchomości. Niedawno firma kupiła Galerię Andrychów i przekształciła ją pierwsze centrum handlowe w Polsce pod swoją nazwą. W ubiegły weekend miała miejsce huczna uroczystość z tej okazji.

W prezencie dla odwiedzających organizatorzy przygotowali koncert Patrycji Markowskiej oraz mnóstwo świetnej zabawy i różnorodnej rozrywki na terenie parku handlowego BIG Andrychów. W weekend 12 i 13 maja wszyscy odwiedzający centrum mogli cieszyć się koncertem Patrycji Markowskiej. Nie zabrakło też licznych atrakcji, takich jak foodtrucki, energetyczne koncerty lokalnych grup muzycznych, a także wyjątkowe rabaty w sklepach: Leroy Merlin, Komfort, House, Cropp, Sinsay, Jysk oraz Empik oraz mnóstwa prezentów.

- Niezwykle cieszymy sie z faktu, ze możemy zarządzac największym parkiem handlowym w okolicy. Zmiany, które wprowadzamy na polski rynek zakładają nowy branding, utrzymywanie długofalowych relacji z naszymi najemcami oraz zakupy pełne rozrywki i radości dla całej rodziny - zgodnie ze standardami, które stosujemy na całym świecie - powiedział Eran Levy, Country Manager Poland w BIG Shopping Centers LTD.

Oprócz silnej, światowej tożsamości marki, BIG Andrychów wprowadza na polski rynek świeże spojrzenie na działania operacyjne, zarządzanie i działania marketingowe w parkach handlowych. Zgodnie z globalną strategią, BIG będzie kontynuował rozwój i ekspansję swojej dzialałności na polskim rynku jako wiodący gracz w sektorze parków handlowych w Polsce.

- Jestem wdzięczny, że tak wiele osób przyszło świętować z nami rozpoczęcie tego nowego, wspólnego rozdziału - dodał Eran Levy.

Wkrótce marka BIG zostanie uruchomiona również w Lublinie, gdzie BIG zakupił swój drugi park handlowy w Polsce.

Poznaj więcej ogłoszeń w serwisie ogłoszeń promowanych.